MİSYONUMUZ

Vizyonumuzun doğrultusunda dinamik ve seçkin,yeniliklere açık kadromuzla ihtiyacı olan birey ve ailelelerine ihtiyaçlarına ve gelişmelerine uygun eğitimi sağlamak.

Veli memnuniyeti ve öğrencinin en üst düzey yarar sağlaması doğrultusunda aile eğitim programları ve öğretmen-aile ilişkisi çerçevesinde ebeveynlerin bilinç düzeyini ve farkındalığını arttırmak.

Kendine güvenli,toplumda ve sosyal yaşamında kendine yetebilen bireyler yetiştirmek.

Veli -öğretmen-öğrenci üçgeninde sıcak,samimi,içten ve gerçekçi,uygulanabilir  ve güncel çözümler ve eğitim yaklaşımları geliştirmek ve bu yaklaşımları ihtiyacı olan bireylerin her alanlarına yayabilmek.

VİZYONUMUZ

Özel eğitim ve rehabilitasyon desteğine ihtiyacı olan bireylerimize ve ailelerine ,güncel uygulanabilir uygulamalar ve samimi,içten ve seçkin eğitim kadrosu ile ihtiyaçlarına ve gelişmelerine uygun eğitimi sağlamak.Onlara bu yolda tıbbi ,eğitsel,psiko-sosyal ve rekreasyonel hizmetleri en üst düzeyde vermek.

Bireye fiziksel,zihinsel,psikolojik,ruhsal,sosyal,mesleki ve ekonomik yararlılık alanlarında başarabileceği en üst  düzeyde yetenekler kazandırarak,evinde işinde ve sosyal yaşamında kendine ve topluma yeterli olabilmesini sağlamak,toplum ile bütünleşmesini sağlamak.

Eğitimci kimliğimizi ve tecrübelerimizi yenilikçi çalışmalarla bir araya getirip devamlı gelişmek.Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak meslektaşlarımız için ve çevremiz için örnek bir eğitim kurumu haline gelmek.